Regulamin

 1. Rezerwacji dokonuje się telefonicznie lub przez e-maila.
 2. Po uzgodnieniu terminu, warunków wynajmu apartamentu, Klient zobowiązany jest do uiszczenia zadatku w terminie 2 dni od dokonania rezerwacji telefonicznej lub e-mail. Jeżeli po upłynięciu tego terminu zadatek nie zostanie uiszczony uważa się, że rezerwacja nie została dokonana. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty 30% zadatku z całości pobytu.
 3. W przypadku rezygnacji z pobytu, zadatek nie będzie zwracany (w wyjątkowych sytuacjach możliwe przesuniecie terminu pobytu).
 4. W apartamentach obowiązuje zachowanie ciszy od godz. 22.00 do godz. 7.00 dnia następnego. Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokoju pobytu innych gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 5. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 6. Opłatę za pobyt, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem pobytu, należy uregulować w dniu przyjazdu, nie podlega ona zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu.
 7. Dokonując rezerwacji w Apartamentach Karkonoskich wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do zawarcia umowy o usługi hotelarskie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Gości dostępna jest na stronie internetowej www.apartamentykarkonoskie.pl.
 8. Przy pobraniu kluczy do apartamentu Gość okazuje dowód tożsamości i zostaje zameldowany w ośrodku.
 9. Przekazywane Apartamenty są posprzątane, sprawne, w pełni umeblowane i wyposażone. Na osobach które przyjęły apartament spoczywa obowiązek dbania o powierzone mienie. Wszystkie zniszczenia, zabrudzenia i uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego użytkowania będą obciążały wynajmującego.
 10. W apartamencie znajduje się komplet pościeli i ręczników.
 11. Goście podczas pobytu  nie mogą przekazywać apartamentu osobom trzecim.
 12. Zwierzęta nie mogą przebywać na terenie ośrodka. W przypadku przyjazdu Gości ze zwierzęciem rezerwacja zostaje anulowana a zadatek nie podlega zwrotowi.
 13. Odbiór kluczy do apartamentu następuje bezpośrednio w wynajętym obiekcie.
 14. W apartamentach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. W przypadku naruszenia tego zakazu zastrzega się prawo do natychmiastowego zerwania umowy wynajmu i obciążenia wynajmującego kosztem prania i dezynfekcji apartamentu (500 zł). Papierosy można palić na tarasach.
 15. Wynajmujący zobowiązany jest do zwrócenia apartamentu w stanie nie pogorszonym, a także do zwrócenia kluczy, najpóźniej z chwilą opuszczenia apartamentu.
 16. Do każdego apartamentu przynależy jedno bezpłatne miejsce parkingowe. Parking jest niestrzeżony.